Preskočiť na obsah
Jana Pavlová

Ubytovanie a stravovanie

Jana Pavlová

Reštauračné činnosti

Obec
Veľké Pole
Od roku
1992
IČO
41 797 604

Jana Pavlová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
966 74 Veľké Pole
Na trhu od
22. januára 1992
IČO
41 797 604
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Podnikanie v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jana Pavlová

Jana Pavlová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľké Pole. Podniká od 22. januára 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu… a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Jana Pavlová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 797 604
Dátum vzniku
22. januára 1992
Miesto podnikania
966 74 Veľké Pole
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 612-1507
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jana Pavlová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jana Pavlová?

Miesto podnikania je v obci 966 74 Veľké Pole.

Čím sa Jana Pavlová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Jana Pavlová?

IČO je 41 797 604.

Odkedy podniká Jana Pavlová?

Podnikanie začalo 22. januára 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jana Pavlová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jana-pavlova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.